روش نصب و استفاده از برنامه Secure Proxy

نکته مهم : ما از طریق ایمیل هیچ گونه راهنمایی جهت راه اندازی سرویسها انجام نمی دهیم چون توضیحات کامل در این صفحه وجود دارد. تمام ایمیلهایی که در این زمینه ارسال شوند بدون پاسخ دادن حذف خواهند شد.

اگر از ویندوز ویستا یا ویندوز 7 استفاده می کنید ، پیش از انجام مراحل زیر باید UAC را بر روی ویندوز خود غیر فعال کنید. برای آموزش غیر فعال سازی UAC بر روی اینجا کلیک کنید.

1) ابتدا فايل را با کلیک بر روی اینجا دريافت كنيد
بعضی از آنتی ویروسها ممکن است این برنامه را تروجان تشخیص دهند. این برنامه توسط خود ما نوشته شده و به هیچ عنوان ویروسی یا تروجان نیست. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید ، باید آنتی ویروس خود را تنظیم کنید تا برنامه ما را اسکن نکند.
2) برنامه را اجرا کنید و کمی صبر کنید تا برنامه اطلاعات لازم را از سرور ما دریافت کند.
3) یکی از سرور ها را انتخاب کنید.
4) "نام کاربری" و "رمز عبور" را وارد کنید.
5) مشخص کنید که آیا مایلید برنامه پروکسیفایر به صورت اتوماتیک اجرا شود یا خیر.

توضیح 1 : وظیفه برنامه پروکسیفایر ارسال ترافیک همه برنامه های ویندوز به پروکسی است بدون اینکه لازم باشد پروکسی را در تک تک برنامه ها به صورت دستی ست کنید. در این حالت هیچ پروکسی نباید در برنامه ها ست شده یاشد.
در واقع با استفاده از این برنامه کانکشن Secure Proxy به صورت یک VPN بسیار پیشرفته در می آید.

آیکون برنامه Proxifier یک مربع خاکستری است که در تصویر زیر نمایش داده شده است. با دو بار کلیک بر روی آیکون این برنامه صفحه آن باز می شود که اطلاعات زیادی را به شما ارائه می کند. مانند برنامه هایی که هم اکنون در حال ارسال یا دریافت اطلاعات هستند و یاسرعت ارسال و دریافت اطلاعات و ...نکته : تنظیمات برنامه Proxifier به صورت اتوماتیک انجام می شود ، بنابراین از تغییر تنظیمات آن خودداری کنید.

توضیح 2 : اگر نخواهید از برنامه پروکسیفایر استفاده کنید ، باید پروکسی زیر را به صورت دستی در مرورگر خود ست کنید :
Socks 5 Proxy
Host : 127.0.0.1
Port : 98535) بر روی دکمه "برقراری ارتباط" کلیک کنید و صبر کنید تا برنامه مطابق شکل وصل شود.6) دقت کنید که پس از اتصال رنگ قفل در Tray به رنگ سبز در می آید.


چنانچه پس از انجام این مراحل موفق به برقراری ارتباط نشدید و یا پس از ارتباط صفحه باز نمی شد مراحل زیر را دنبال کنید :

اگر از برنامه پروکسیفایر استفاده می کنید دقت کنید که در مرورگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر نباید هیچ پروکسی تنظیم شده باشد. ( زمانی که برنامه Proxifier اجرا شده است ، این وظیفه بر عهده این برنامه است. )
اگر فایروال یا آنتی ویروس بر روی کامپیوتر شما نصب است ، انها را غیر فعال کنید و مجددا سعی کنید.
اگر ارتباط برقرار می شود اما صفحه ای باز نمی شود ، ارتباط را قطع کنید ، گزینه پروکسیفایر را غیرفعال کنید و مجداا متصل شوید و پروکسی زیر را به صورت دستی در اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس تنظیم کنید :
Socks 5 Proxy
Host : 127.0.0.1
Port : 9853
تنظیم پروکسی در فایرفاکس باید به صورت زیر باشد :تنظیم پروکسی در اینترنت اکسپلورر باید به صورت زیر باشد :


همیشه تمامی سرورهای موجود را امتحان کنید.